Zatkany nos od 3 tygodni u córki

Witam.Córka od 3 tyg.ma zatkany nos. 1 wizyta:mucofluid, prospan.Katar popłynał, ale nadal był problem z noskiem, nie mogła spać.poszłam na następną wizytę:sinupred, delortan, bez psikaczy do nosa, stan sie pogorszył, doszło garrdł, wizyta: contrahus, sasonex, mucofluid, thonsilan, gardło ok, ale ciagle zapchany nos, katar nie chce lecieć, tylko trochę wodnisty, żółty w małej ilości.3 tyg. prawie nie spię, córka sie męczy, chrapię, i budzi się.Bardzo proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Po opisie leków zastosowanych i ich braku skuteczności jedynym rozsądnym wyjściem jest wizyta u laryngologa. Być może córka ma przerost migdałka podniebiennego lub krzywą przegrodę nosową.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski