Zbyt duży popęd seksualny

Od jakiegoś czasu zauważyłam zbyt duży popęd seksualny, mój partner co prawda się cieszy ale od jakiegoś czasu zaczęłam się zastanawiać czy to dobrze czy może nie jestem nimfomanka, cały czas potrzebuje bliskości parter mówi, że jestem nie wytrzyma seksualnie ale to jest silniejsze ode mnie. Co mam robić.? Czy to normalne w wieku 20 lat.?

Dzień dobry!

Ludzie naturalnie różnią się między sobą poziomem libido. U niektórych te potrzeby seksualne są stosunkowo duże, większe niż u innych, i samo w sobie nie jest to w żaden sposób niepokojące.
Nie wspomina Pani jednak, co to znaczy "zbyt duży", dlaczego uważa Pani, że Pani potrzeby seksualne są nadmierne.

Pozdrawiam!