Zbyt szybki wytrysk podczas pieszczot

Witam. Mam bardzo duży problem z przedwczesnym wytryskiem. Wraz ze swoją narzeczoną (jesteśmy 2 lata razem) mieliśmy chęć na coś więcej. Zaczęło się i skończyło na samych pieszczotach...Kiedy chwyciła penisa w swoją dłoń od razu nastąpił wytrysk.Nie zrobiła nawet żadnego ruchu, po prostu go chwyciła i dla mnie to już był koniec.Są momenty że pieszczoty trwają nieco dłużej (max. 1 min.) ale i tak nie jest to, to czego oczekujemy.Kolejne wytryski są już później, najgorzej jest na początku.POMOCY!

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan od jak dawna macie Państwo z narzeczoną kontakty seksualne. Brak kontroli nad momentem wytrysku i krótkie zbliżenia są naturalne w niektórych sytuacjach: np. u mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero współżycie seksualne, współżyjących nieregularnie itp.
Często sytuacja poprawia się i czas trwania stosunku wydłuża się z czasem, rosnącym doświadczeniem, pozytywnym nastawieniem i regularnym współżyciem. Jeśli tak się nie dzieje, proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem. Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie.

Pozdrawiam!