Żółty i łamiący się paznokieć

Od miesiąca zauważyłam żółty łamiący sie paznokieć czy konieczna jest wizyta u lekarza (trzeba czekać z 3 miesiące) albo moge zastosować jakiś lek z apteki typu" scholl " ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę spróbować zarejestrować się do lekarza rodzinnego. Wizyta na pewno będzie szybciej i będzie mogła Pani zastosować lek zaproponowany przez niego dostępny na receptę.

Pozdrawiam.