Asymetryczny uśmiech u 18-latki

Mam 18 lat, mam asymetryczny uśmiech, wygląda to tak jakby mięśnie mojej twarzy nie były dostatecznie silne aby unieść policzek.Chciałabym dowiedzieć się czy można to wyleczyć lub skorygować i czy wiedzą Państwo co mogło to spowodować. Nie wiem skąd ten defekt się wziął. Oglądając zdjęcia z dzieciństwa widzę,że mój uśmiech prezentował się prawidłowo, więc "coś" musiało się z nim stać.W okresie dzieciństwa nie miałam zdiagnozowanego żadnego porażenia nerwu twarzowego, rodzice nic o tym nie mówili

Proszę skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej, taki usmiech można skorygować, jeśli będzie potrzeba lekarz może skierować Panią również do innego specjalisty np.dentysty.