Biała narośl na penisie

Witam mam takie pytanie gdyż na członku wyrośl mi jakiś narost biały jest mi pani w stanie pomoc doradzić jak bym przesłał zdjęcie?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Trudno mi określić co to jest bez bezpośredniego badania. Być może to kłykcina kończysta, brodawczak jako następstwo zakażenia wirusowego. Radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem. Takie zmiany można spróbować leczyć farmakologicznie, ale najczęściej trzeba je usunąć zabiegowo. O dalszym postępowaniu musi zadecydować dermatolog.