Ból biodra promieniujący do kolana

Witam mam 19 lat, dzis o 3 w nocy zlapal mnie bardzo bolesny bol prawego biodra promieniuje az do kolana. Nigdy nie mialem problemow zdrowotnych. Nie obilem biodra, zlamanego tez nie mialem. Od czego to moze byc ?

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem przeciążenia stawu biodrowego lub kręgosłupa w ostatnim czasie (nieprawidłowa postaw, dźwiganie). Jeśli sytuacja się powtórzy proszę skonsultować się z lekarzem POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.