Bóle po zabiegu cieśni nadgarstka prawej ręki

Witam. Jestem dwa tygodnie po zabiegu cieśni nadgarstka prawej ręki. Nie jestem w stanie nic tą ręką wykonywać ponieważ ból powraca. Od dwóch dni nie noszę już temblaka. Niestety po zdjęciu ręki z temblaka jednie rano ręka jest „normalna”. Mimo, że nie wykonuje nią prawie żadnych czynności cała dłoń puchnie, tak że nie jestem w stanie zamknąć dłoni. Opuchlizna utrzymuje się przez cały dzień niezależnie od pozycji w jakiej utrzymuję rękę. Czy jest to normalny objaw po zabiegu?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - tak bywa po takim zabiegu - jeżeli objawy o których Pani pisze nie miną stopniowo w ciągu kolejnych 2 tygodni - proszę zgłosić się do lekarza operującego
Pozdrawiam serdecznie, dr n. med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.

Witam.Trochę nie mogę zgodzić się z kolegą.2 tygodnie po operacji CTS-a bóle,obrzęki,opuchlizna? Trochę w stosunku do cięcie jakie się wykonuje przy tego rodzaju zabiegu objawy są za duże.Proponował bym wizytę bez czekania następnych 2 tygodni.