Brak odczuwania potrzeby seksu u 24-latka

Wiam, mam problem albo raczej nie Mam 24lata i nie odczuwam w ogole potrzeby seksu, co dla wszystkich w moim otoczeniu jest dziwne, odrzuca mnie porno gdzie widac miejsca intymne ludzi Czy jest to seksofobia czy moze cls innego?

Dzień dobry,

po tak krótki opisie nie da się postawić rzetelnej diagnozy. Proponuje wizytę u psychoterapeuty-seksuologa. Tylko w ten sposób można określić przyczyny Pana trudności.