Ciągły płacz i ulewanie u 2-miesięcznego dziecka

mam 2 misieczne dziecko od dwoch ciagle placze gdy sie prezy na buzi robi sie czerwony ulewa mu konstytencja wodna z odrobina mleka mm co robic dlaczego tak sie dzieje

Przede wszystkim dziecko powinien zbadać lekarz żeby stwierdzić aktualny stan kliniczny malucha. Z mojej strony sugerowałabym wykonanie badania usg j.brzusznej, badanie ogólne moczu, morfologie, po wykluczeniu nieprawidłowość zasugerowałabym zmianę mleka i dołączenie zagęszczacza do mleka oraz wyższe układanie