Co mogą oznaczać zaburzenia wzwodu u 20-latka?

Witam Mam 19lat i od jakiś 2 miesięcy zauważyłem problem ze wzwodem Po tym jak wypiłem spora ilosc alkoholu od tego się zaczęło... prowadzę aktywny tryb życia, nie jestem otyły, robiłem badania wszystko wyszło w porządku poza tym ze okazało się ze mam przebialkowany organizm... [pilem dodatkowo odżywki w postaci białka i kreatyny) wcześniej kochałem się ze swoją dziewczyna min 2-3 razy dziennie a zdarzało się ze około 8-10 razy... proszę o pomoc ponieważ nie mam pojęcia czym może być spowodowane a chciałbym wrócić do pełno formy ponieważ teraz czasami zdąża mi się ze nie mam wzwodu a jak już mam nie jest tak mocny jak wczeniej... nie chce rozczarowywać swojej partnerki dlatego jest to dla mnie bardzo ważne... Z góry dziękuje za pomoc

Witam serdecznie,

Stosowanie odżywek i sterydów może mieć wpływ na erekcję. Jednakże wyniki, które poza tym wyszły ok sugerują, że problem może być natury psychicznej. Proponuję skorzystać z konsultacji seksuologicznej w celu lepszego zrozumienia obecnej sytuacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA