Co może oznaczać brzydka, łuszcząca się skóra na penisie?

Witam, mam 18 lat, nie uprawiałem jeszcze seksu, aczkolwiek często pieścimy się razem z partnerką. Niestety już od paru miesięcy mam brzydką skórę na żołędziu. Jest ona pomarszczona i sucha. Myślałem ze to grzybica, i mimo że nie swędziało mnie nic, ani nie pojawił się biały nalot stosowałem Klotrimazol. Niestety dało to niewidoczny efekt więc skierowałem się do Urologa, który kazał pić wapno i zrobić badania. Okazało się ze grzybicy nie mam, niemniej żołądź nadal wygląda brzydko. Stosowałem też maście Nivea i Sudocrem jednak wszystkie z podobnym rezultatem. Kiedy przez jakiś czas się nie masturbuję lub nie pieścimy się z partnerką żołądź zaczyna wyglądać coraz lepiej, ale po zabawach z dziewczyną znów skóra się łuszczy. Moje pytanie to co na to poradzić? Czy może być to spowodowane tym że mam sporo skóry na penisie i przy masturbacji schodzi ona i nachodzi z powrotem na żołądź, potencjalnie podrażniając go? Już naprawdę nie wiem co robić i każda pomoc będzie mile widziana.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć