Co może oznaczać ta plama na paznokciu?

Dzień dobry chciałabym się zapytać co mi dolega . Od 8 miesięcy mam na paznokciu u nogi taka średniej wielkości ciemno czerwona plamę. Na początku była ona bardzo malutka i lekarz mówił że szybko sama zejdzie, ale niestety ona się powiększyła i nie wiem co teraz mam robić. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się ponownie do lekarza . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć