Co oznacza taki wynik badania wątroby u 61-latki?

Co oznacza wynik badania wątroby z takim opisem wszystko ogólnie w normie nic nie powiększone ale w prawym placie za ścianą pęcherzyka żółciowego owalna zmiana ogniskowa lita hypo/echogeniczna w stosunku do otaczającego miąższu średnicy ok1.6 cm

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wymaga to dalszej diagnostyki. Proszę udać się z tym wynikiem do chirurga. Pozdrawiam.