Wynik badania USG wątroby
Proszę o interpretację badania USG: Wątroba niepowiększona, o wzmożonej echogeniczności. W płacie prawym wątroby ognisko hypoechogenne średnicy 4 cm

MĘŻCZYZNA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! W podanym wyniku istotną nieprawidłowość stanowi obecność zmiany o średnicy 4cm. Zmiana wymaga dokładniejszej diagnostyki, tj. wykonania tomografii komputerowej. Proszę skonsultować się ze specjalistą gastrologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.