Co oznacza wynik wymazu z gardła u 2-latki?

Dzień dobry nie dawno robiłam wymaz z gardła dla mojej 2 letniej córeczki jednak mieszkam w Anglii wyniki przyszły do mnie po Angielsku których nie rozumiem . To są wyniki badań mojej córeczki. THROAT SWAB Culture NO C. diphtheriae isolated NO beta-haemolytic streptococci isolated. Bardzo proszę o pomoc w odczytaniu tych wyników.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza tam na miejscu po zapoznaniu się z całym wynikiem będzie można coś więcej powiedzieć.