Co robić z tym przykurczem po oparzeniu?

Witam, 32 lata, w dzieciństwie miałem oparzenie żelazkiem, 2 palce od strony wewnętrznej dłoni. Jeden oparzony palec jest w miarę prosty, ale drugi ma przykurcz w skutek oparzenia, jest to palec serdeczny dokładnie, czy istnieje możliwość zabiegu w celu wyprostowania palca? Wtedy jakieś nacięcie, czy przeszczep skóry jakby? Szkoda, że nie można dodawać zdjęć, a nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć. Pozdrawiam

Należy Pana zbadać, zrobić rtg czy stawy są jeszcze niezarośnięte, usg jak wyglądają ścięgna i wtedy dopiero rozmowa o ewentualnej operacji.