Co stosować na zwiększenie libido?

co pomoze mi abym mial wieksza ochote na sex

Dla zachowania zdrowia seksualnego ważny jest zdrowy styl życia (niepalenie, aktywność fizyczna, dieta śródziemnomorska, badania profilaktyczne itd).
Do reklam "suplementów" należy podchodzić z dużą rezerwą...
Pozdrawiam Świątecznie. III.17. JW, Poznań.

Witam Utrzymanie apetytu na seks w pana wieku jest w dużym stopniu związane z tzw zdrowym stylem życia czyli : nie palenie, nie picie alkoholu, dbanie o wagę, uprawianie aktywności sportowej itp mogą znacznie poprawić sytuację. Gdyby nie pomogło wskazana osobista wizyta u lekarza lub psychologa -seksuologa w celu diagnostyki przyczyn obniżonego libido.