Mała ochota na seks po tabletkach antykoncepcyjnych

witam moja dziewczyna od 2 lat bierze tabletki antykoncepcyjne niestety nie wiem jakie i widzimy ze ma mała ochote na sex czy tabletka osłonowa przywróci jej ochote na sex??

Należy mieć ograniczone zaufanie do reklam...
Najlepiej porozmawiać ze swoim lekarzem ginekologiem.
Czasami zmiana preparatu blokującego owulację pomaga w problemie.
Mogą być jednak jeszcze inne przyczyny/współprzyczyny trudności.
Wizyta u seksuologa prawdopodobnie pomogłaby w ich ustaleniu.
W Katowicach jest Poradnia Julia, gdzie przyjmuje pani dr seksuolog.
Być może jest taka pomoc dostępna w Bielsku-Białej, nie wiem...
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl