Ćwiczenia nogi a bolesność okolicy łopatki

Witam, Dziś ćwiczyłem, jak codziennie swoją prawą nogę, ponieważ mam problemy z chodzeniem od urodzenia. W pewnym momencie odczułem ból nad lewą łopatką, tak silny, że przeszkadza mi w chodzeniu, staniu, oddychaniu i innych czynnościach.Co to jest, czy to przejdzie, a jeśli nie, to do jakiego lekarza się udać i co można z tym zrobić?

Aleksander Ropielewski

Konieczny kontakt z ortopedą. Ból może wynikać z współwystępującej skoliozy, chwilowego nerwobólu oraz nadciągnięcia mięśni okolicy karku i łopatki. Bez przeprowadzenia badania nie mogę jednak tego stwierdzić jednoznacznie, a tym samym zalecić konkretnego postępowania.