Czy po uderzeniu w oko należy udać się do okulisty?

Witam dzisiaj uderzylam sie w oko kezakiem i mam rane ale teraz w oku mnie kluje i strasznie lzawi czy to samo przejdzie czy musze udac sie do okulisty

Dzień dobry,

Jeśli wciąż, pomimo upływającego czasu odczuwa Pani ból, warto udać się do okulisty na konsultacje w celu stwierdzenia czy nie doszło do uszkodzenia gałki ocznej.

Pozdrawiam serdecznie.