Czy tężyczka wymaga leczenia szpitalnego?

Dzień dobry.Piszę do Państwa ponieważ mam problem.Miałam robioną próbę tężyczkową,wynik dodatni.Byłam u neurologa,przepisał mi następujące leki:Lerivon(1/2 tab. na noc),Bellergot(2 razy dziennie),Milgamma100(1 raz dziennie)Calcium(2 razy dziennie)Lexotan(doraźnie)Po tych tabletkach czuję się jeszcze gorzej.Pytanie:dlaczego we wszystkich artykułach o tężyczce jest napisane,że wymaga ona leczenia szpitalnego,a mnie nikt nawet nie skierował do szpitala,proszę o pomoc z góry bardzo dziękuję.Joanna

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udac się do lekarza zlecającego powyższe leczenie. Po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.