Dlaczego mój stosunek trwa zaledwie 5 minut?

Mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Dziewczyny po stosunku ze mną nie są zadowolone - bo za krótko trwa. Co mam zrobić, żeby stosunek trwał około 20 min? Czy na to ma wpływ masturbacja? Miałem 4 partnerki i z każdą było raz :(
ponad rok temu

Witam!

Istotnie, nadmierna masturbacja może mieć wpływ na występowanie przedwczesnego wytrysku. Najczęściej jednak jest następstwem niezdrowego trybu życia, stosowania używek oraz stale towarzyszącego stresu lub mogących powodować zdenerwowanie okolicznościach zbliżenia.

Jeżeli eliminacja tych czynników nie przyniesie rezultatu, przydatna będzie konsultacja ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam