Dlaczego mój penis podczas stosunku jest miękki?

Witam, mam 25 lat jestem biseksualista, zawsze spotykałem się z kobietami i wydawało mi się, że wszystko jest OK, ale kiedy zacząłem spotykać również facetów (od około 3 miesięcy) szybko zrozumiałem, że z moim penisem jest coś nie tak. Mianowicie podczas pieszczot bardzo szybko osiągam erekcję, ale również bardzo szybko ja tracę, nie mam pojęcia dlaczego. Właściwie to nie jestem w stanie odbyć stosunku, ponieważ bardzo szybko tracę erekcję, nawet jeśli penis jest twardy - to przy próbie stosunku momentalnie opada - również z kobietami było podobnie. Biorę od 6 tygodni suplement diety, ale to również nie pomaga. W dodatku właściwie nie dochodzę, potrzebuje bardzo długiego czasu, żeby mieć wytrysk. Przez 15 lat właściwie nagminnie się masturbowałem i tylko w określony sposób masturbując się mogę osiągnąć orgazm, w żaden inny sposób nie jest to możliwe. Być może mój penis przyzwyczaił się do dotyku mojej ręki i nic innego bardziej go nie podnieca? Przy masturbacji nie mam problemu z utrzymaniem wzwodu, również poranne wzwody są długie. Dodam jeszcze, jeśli to istotne, że piję około 7 kaw i palę około paczki papierosów dziennie. Czy to możliwe ze jestem impotentem? Bardzo mnie to martwi, proszę o jakąś odpowiedż.

Witam serdecznie!
Istotnie, nawyk masturbacji może mieć zdecydowany wpływ na występowanie erekcji lub obniżenie jej jakości. Nadmierna masturbacja uzależnia od określonego rodzaju stymulacji penisa, którą często trudno jest osiągnąć podczas współżycia. Wynika to z osłabienia reakcji na bodźce i uwrażliwienie członka wyłącznie na określoną jego stymulację. W pierwszej kolejności zaleca się więc minimalizację samozaspakajania oraz wykorzystywanie technik seksualnych wykazujących podobieństwo do wcześniej praktykowanej podczas masturbacji. Najczęściej, ograniczenie lub eliminacja nałogu masturbacyjnego przynosi przywrócenie pełnej sprawności seksualnej i pozwala na czerpanie satysfakcji także ze współżycia.
Drugą, istotną kwestią, która niewątpliwie potęguje problemy ze wzwodem jest nałogowe stosowanie używek. Zarówno nadmiar kofeiny, jak i palenie tytoniu są czynnikami osłabiającymi erekcję lub wręcz uniemożliwiającymi jej wystąpienie.

Następnym etapem walki z impotencją jest zupełne ograniczenie ilości wypijanej kawy oraz papierosów.
Prawdopodobnie, zastosowanie się do tych zaleceń powinno pomóc w odzyskaniu pełnej sprawności seksualnej.
Jeżeli jednak nie przyniesie rezultatu, wskazana jest konsultacja ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam