Dlaczego moja skóra jest nadwrażliwa?

witam mam pytanie dla czego moja skora jest bardzo wrazliwa na dotyk ? trwa to juz dobre 4 lata,mam problemy nawet z ubraniami, draznią mnie.kupuje najluzniejsze z bawełny bo innych w ogole nie ubiorę,smarowałem się przeroznymi kremami ale przeczulica jest cały czas,są pory i dni kiedy jest mniej nasilona,na przykład w godzinach nocnych-wieczornych,po kąpieli jest najgorzej skora robi się sucha i biała i nie mogę ubrać koszulki,przeczulica najwieksza jest w okolicach brzucha,pach,plecy..Pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć