Fala euforii i szczęścia podczas odstawiania leku Coaxil

Witam. Kilka dni temu zacząłem stopniowo odstawiać Coaxil wedle zaleceń psychologa. Wczoraj wieczorem przed snem uderzyła mnie fala euforii i nienaturalnego szczęścia, który wrócił po jakimś czasie. Czy może to być objaw odstawiania owego leku?

Witam,
leki p-depresyjne mają m.in.działanie uspokajające,tak więc jest to logiczny proces powrotu sił witalnych i jeżeli nie wiąże się z niepokojem,trzeba się cieszyć.Dlaczego więc niepokoi Pana ten stan?Może należałoby poracowac nad lękiem przed własną emocjonalnością,zamiast się uspokajać farmakologicznie?
Proszę przemyśleć w/w sugestię i albo przekazać ją lekarzowi,albo zasięgnąc pomocy psychoterapeuty.
Serdecznie zachęcam i pozdrawiam