Gdzie można wyleczyć woreczek wypełniony gazem?

Syn mojej koleżanki ma woreczek wypełniony gazem nie wiem czy to powietrze, czytałam w internecie o odmie samoistnej.Gdzie mogę zwrócić się o pomoc dla osoby z Ukrainy, oczywiście zdaję sobie sprawę,że operacja czy też leczenie będzie płatne.Proszę o pilną odpowiedż .Z wyrazami szacunku Beata

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani świadomość, że leczenie będzie płatne, może Pani zgłosić się do wybranego szpitala, gdzie przeprowadzone zostanie leczenie syna Pani koleżanki. Po zakończeniu leczenia szpital wystawi natomiast rachunek.