Jak długo może potrwać leczenie grzybicy ?

Witam. Od paru dni mam grzybice jamy ustnej... Została mi przepisana n*** w zawiesinie i a*** żel ... Chciałabym się dowiedzieć ile takie leczenie może potrwać?
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Zwykle leczenie trwa 10-14 dni, po kilku dniach powinna być odczuwalna poprawa.
Jeżeli zalecona kuracja nie odniesie efektu konieczna będzie kolejna wizyta u lekarza.
Pozdrawiam.