Jak postępować w tej sytuacji po rozstaniu?

Moja była żona w pewnym momencie znudziła się moją osobą i zaproponowała, bym realizował się seksualnie z prostytutkami. To, że przeżyłem wtedy szok i ogarnął mnie smutek, jest dla mnie zrozumiałe. Ale dlaczego smutek ten odczuwam, gdy od dawna pozostaję poza związkiem, a jestem zaczepiany na ulicy z propozycją wejścia do klubu nocnego albo w Internecie mailami ze zdjęciami roznegliżowanych kobiet? Nie jestem aseksualny, a myśl, że miałbym korzystać z płatnego seksu traktuję jako wyraz swojej porażki, tym bardziej, że odczuwam potrzebę bliskości i przytulenia. Co mam zrobić, by nie było mi tak przykro?
MĘŻCZYZNA, 44 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry, każda osoba kieruje się różnymi wartościami życiowymi ,również w kwestii swojej seksualności. Pan szuka osoby, z którą mógłby przeżyć wielką bliskość ,która nie tylko odnosi się do seksualności. Warto w takim przypadku szukać nowej miłości.

Porada pana eks partnerki nie wynikała z opiekuńczości,proszę się nią nie kierować.

Polecam piękny wywiad z Piotrem Mosakiem.

https://youtu.be/xOVMMUt7XPM?si=e7s38uclNrk_5UwS