Jak radzić sobie z suchą skórą pod oczami?

Witam! Od roku mam spory problem z kondycją skóry pod oczami. Mam 23 lata i nigdy wcześniej nie miałam takich problemów. Rok temu pojawiły mi się przy samych oczach takie ‚kreski’ - najprawdopodobniej to zmarszczki. Nie mogę to niczym zakryć, a każda ilość podkładu i pudru wiarę ruchów mimicznych też się zniekształca i mam na tym takie linie jakbym całą powiekę dolną miałabym pomarszczoną. Czym to byłoby spowodowane i jak temu zaradzić? Bardzo proszę o pomoc. Dodatkowo pragnę wspomnieć, że piję bardzo dużo wody i stosuje kotem/żel pod oczy, lecz problem nie znika. Czasem mam wrażenie, że się nie wchłania, bo po nałożeniu wieczorem rano jest jeszcze ‚zaschnięta warstwa na powiece.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.