Jak sprawdzić ojcostwo?

jak można sprawdzić ojcostwo ? jeśli ja mam grupę krwi RH+ jeden ma RH+ a drugi RH-. jest to moje 1 dziecko więc mówili że konfliktu nie powinno być. Boje się że dziecko nie jest tego którego wyznaczyłam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jedyną metodą, która pozwoli Pani ustalić kto jest ojcem dziecka są badania genetyczne. Tylko w ten sposób może się Pani dowiedzieć czy "wyznaczyła" Pani właściwego mężczyznę.
A propos konfliktu serologicznego, to ponieważ ma Pani grupę krwi Rh+, to nie grozi Pani ten problem.

Na podstawie tego, co Pani napisała, nie da się określić, kto jest ojcem. Nie da się tego zrobić nawet, gdy poda mi Pani Rh u dziecka. Zostaje za dużo kombinacji i obaj mogą być ojcami. Potrzebna informacja o grupach AB0.