Jak wyleczyć zgagę przy Hashimoto?

Chorujena niedoczynność tarczycy. I Haschimoto ostatnio towarzyszy mi zgaga, przedwczoraj złapał mnie o 3.00 w nocy. Mam także wilczy apetyt. Powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania i jak wyleczyć zgage. Pozdrawiam. Monika

Dzień dobry,

nie znając Pani sposobu odżywiania się ciężko stwierdzić przyczynę takiego stanu oraz odpowiedniego sposobu leczenia.

Jeżeli jest to spowodowane złym odżywianiem się to powinna się Pani skontaktować z dietetykiem.

Pozdrawiam