Kaszel, katar, gorączka u 19-latka

Od dwóch tygodni mam kaszel, po tygodniu doszedł do tego katar i niewielka gorączka. Gardło mnie nie boli. Tydzień temu udałem się do lekarza otrzymując Bactrazol, Ibu-Grip, Sulfarinol, Deflegamin i Trilac. Niestety katar i kaszel dalej się utrzymują, mam wrażenie, że kaszel nasila się wieczorem. Czy powinienem skontaktować się ponownie z lekarzem, jakie działania powinienem podjąć?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę ponownie udać się do lekarza rodzinnego, który wskaże postępowanie po wykonaniu badania. Pozdrawiam