Mokry kaszel i katar u dziecka

Witam mój synek przeszło tydzień miał katar. Niestety od początku był żółty ropny fo tego mokry kaszel. Osluchowo jest czysty. Bez gorączki. Pediatra po tygodniu i braku poprawy dał Zinnat. Dodatkowo od dwóch tygodni na przemian flegamina i mucosolvan. Problemem jest ciągły kaszel który nir ustępuje nawet po antybiotyku. Kaszel pojawia się również po zasnieciu przez jakieś 15 minut a potem do rana cisza. W dzień kaszle mokro. Co robić

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry lub lekarza alergologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.