Krótsza noga po wstawieniu stawu biodrowego

Dwa lata temu miałem wstawiany lewy staw biodrowy w zeszłym roku prawy i teraz mam prawą nogę krótszą o3cm zauważyłem to po pierwszej operacji zgłaszałem to lekarzowi przed drugą i nic to niedało zostałem 'kuternogą' co poszło nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ortopedy. Bez badania nie można się wypowiedzieć.

Nie mogę odpowiedzieć nie znają zakresu i przebiegu operacji - proszę pytać o przyczyny takiej sytuacji operatora! Może można skorygować tę różnicę obuwiem ortopedycznym , gdyż przy pozostawieniu takiej 3 cm różnicy długości kończyn może w przyszłości dojść do skrzywienia kręgosłupa , zż