Nadmierna potliwość po porodzie

Witam, 3 tyg. temu urodziłam dziecko. Mam problem z nadmierną potliwością skóry pod pachami i na stopach. Czy mogę używać Antidralu podczas karmienia piersią? Czy substancje zawarte w tym preparacie przenikają do mleka matki? Czy jest on bezpieczny dla dziecka? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie jest to lek w związku z czym nie ma badań potwierdzających jego bezpieczeństwo w okresie ciaży i laktacji dlatego odradzam jego stosowanie.