Nawracające infekcje a chrypka

Witam,mam 25 lat i ciągle choruje,zrobiłam wymaz z gardła i mam jakieś bakterie dostałam 2op zinnat antybiotyku. w tym samym czasie znowu zachorowałam i zaczynam 2 opakowanie i objawy nie ustępuja(wydzielina z gardła,zachrypnięty głos).Gdzie powinnam się udać żeby pozbyć się problemów z gardłem i ciągłym chorowaniem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza otolaryngologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.