Nawracający kaszak na głowie

witam w okolicy czubka glowy kilka miesiecy temu pojawil mi sie guzek, poszedlem do dermatologa powiedzial ze to kaszak i skierowal do chirurga aby ten go wycial. Po usunieciu kAaszaka odnowil sie .. chirurg wycinal mi go jz 7 krotnie. czy sa inne sposoby na pozbycie sie tego?? prosze o odpowiedz

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - niestety nie - jeżeli kaszak nie będzie dokładnie wycięty (wraz z torebką) będzie nawracał.
Co mogę poradzić ? - zmienić chirurga.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Proktolog.

Witam , proponuję udać sie do "prawdziwego" chirurga , ktory wytnie zmiane radykalnie , tzn. w calości!!! - nie będzie wtedy nawrotów!!! z.żurawski