Nerwica środkowa a kołatanie serca

nerwica czy przez nerwice srodkowa mozna sie czuc slabo glowa boli mam hydroxyzinum a niewiem czy mozna go wziasc czy to jest lek na nerwice nie mam kolatania serca tylko czasami je odczuwam w nocy jak nie moge zasnac

Witam,
Opisane objawy mogą wskazywać na zaburzenia lękowe dokładna diagnoza będzie możliwa po wizycie u lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty.
Pozdrawiam