Odpieluszkowe zapalenie skóry u dziecka

Witam :) mam pytanie dotyczące odpieluszkowego zapalenia skóry u mojego dziecka. Byłam z córką ok. miesiace temu u pediatry. Lekarz przepisał Emilce maść Pimafucort oraz kazał do kąpieli podawać jedną tabletkę nadmanganianu potasu. Niestety nadal w okolicach krocza utrzymuję się zaczerwienienie. Proszę o pomoc co w takiej sytuacji robić, zanim pójdziemy jeszcze raz do pediatry. Może lekarz przepisał złe leki? Bo naprawdę dziecko przebieramy często.

proszę kupić w aptece Clotrimazol i stosować na czerwone miejsca , odstawić pimafucort bo możliwe że ma nadkażenie grzybicze co b, często się zdarza u niemowląt a pimafucort w tej sytuacji nie pomaga a raczej może nasilić zmiany. Poza tym stosować doustnie probiotyki np. Multibiotic, triflora lub Lacidobaby,.