Oglądanie filmów gejowskich przez chłopaka

Witam.Mam 22 lata,mój chłopak 25 i jesteśmy razem od 7 lat.Niedawno w historii przeglądania odkryłam,że notorycznie ogląda gejowskie filmy porno i odpowiada na anonse na portalu dla gejów(gdy chcą się spotkać,nie odpisuje).Powiedział, że robi to z ciekawości,obiecał,że więcej tego robić nie będzie(utworzył jeden profil na laptopie).W łóżku nam się układa,podniecam go,często się kochamy,zwykle to on wychodzi z inicjatywą.Mam powody do obaw w związku z jego orientacją i szczerością?

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnięcie tego przez osobę z zewnątrz, która nie zna osobiście Pani i Pani partnera.
Być może sam partner wciąż nie ma pełnej pewności co do swoich preferencji i orientacji seksualnej, pozostaje w toku kształtowania swojej tożsamości.
Jest możliwe, że aktywność ma portalach gejowskich była jedynie formą żartu, eksperymentu, zabawy, zaspokojenia ciekawości.
Jest także możliwe, że chłopak jest/ będzie osobą homoseksualną lub biseksualną.

Pozdrawiam!