Operacja przepukliny pachwinowej a powrót do pełnej sprawności

w poniedziałek miałem operacje przepukliny pachwinowej,metoda z siadka do dzisiaj czuje ból w miejscu szycia i ciagnacy w strone jądra,jądro jest jeszcze lekko spuchniete,najgorzej jest jak sie podnosze z łózka i do pozycji stojacej,pózniej chodzenie juz idzie jako tako,jak długo tak stan sie utrzyma,i kiedy bede mugł wrócic do uprawiania biegów,przed operacja biegałem maratony

Po zabiegu odtwarzającym u Pana prawidłowe funkcjonowanie ściany jamy brzusznej niezbędne jest wygojenie. Całkowita siła tej okolicy przy prawidłowym gojeniu zostanie osiągnięta po około 6 tygodniach. Proszę w tym czasie nie forsować się. Może Pan zniszczyć czyjąś pracę a zaszkodzić sobie. Proszę dać organizmowi szansę na powrót do zdrowia.