Osteotomia walgizująca kości udowej u 32-latka

Witam ponownie. Chciałbym jeszcze zapytać odnośnie tych drutów pozostawionych po ''Osteotomii walgizującej kości udowej.Czy istnieje możliwość,że ulegną one przemieszczeniu lub dojdzie do jakiejś infekcji w obrębie operowanej części ciała? Czy ten rodzaj materiału pozostawiony tak długo wewnątrz ciała może ulec korozji ?

Druty są odporne na "korozję", proszę się nie martwić. Należy dbać o czystość stóp i zmieniać opatrunki w okolicy drutów, aby nie doszło do infekcji.

Z wyrazami szacunku
dr n..med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg