Po jakim czasie od przestania brania Izoteku można się opalać?

Po jakim czasie od przestania brania Izoteku można się opalać ? Czytałam że nie można min. 6 miesięcy depilować woskiem. Jednak ja depiluje wąsik i nic się nie stało. Więc jak to jest z tym opalaniem. Już nie biorę od prawie dwóch miesięcy. Twarz jeszcze ochraniam filtrami ale już ręce przestałam.

Witam Panią,

Zalecam unikania opalania jeszcze przez kolejne 4 miesiące. Kuracja Izotekiem powoduje zwiększoną wrażliwość skóry na promieniowanie UV. Słońce działa również niekorzystnie na skórę twarzy np. bardzo często po ekspozycji na słońce ( opalanie) pojawia się trądzik typu Majorka ( po-słoneczny).
Jeśli chciałaby Pani mieć efekt opalonej skóry polecam stosowanie samoopalaczy, któ®e są bezpieczne dla skóry.

Pozdrawiam serdecznie.