Podłóżna narośl na plecach u 37-latka

Witam serdecznie Od miesiąca na plecach pojawiła się podłużna narośl pod skórą ok 1cm,po lewej stronie bardziej z dołu,mogę ją uciskac i lekko przemieszczać, nie czuje bólu dopiero przy silnym nacisku pojawia się nieprzyjemne uczucie. Dodam za mam lekko po trzydziestce,trochę nadwagi i ćwiczę na siłowni-nie biorąc żadnych wspomagaczy,czy to moze,być coś poważnego?

Mikołaj Cyganok

Witam! Ciężko zinterpretować opis, gdyż najpierw Pan pisze o narośli ( z definicji położonej na czymś, np. na skórze), a następnie podaje Pan, że znajduje się pod skórą. Sugeruję zatem udać się do dermatologa, który będzie mógł Pana zbadać i prawidłowo ocenić zmianę, a następnie zaproponować leczenie.