Pogorszenie się stanu skóry po leczeniu Diphroposem

Witam chciałbym zapytać czy po leczeniu Diphroposem - 5 zastrzyków na jeden nadgarstek,może pogorszyć się stan skóry?? Wysypało mnie dużymi czerwonymi krostami.Moja skóra nigdy nie była idealna ale teraz wygląda bardzo tragicznie.Leczenie zakończyłem 2 miesiące temu?? Pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Nie sądzę aby to było przyczyną skoro już od 2 miesięcy nie używa Pan leku. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.