Problem z erekcją na tle nerwicowym u 23-latka

Mam 23 lata i problem z erekcją na tle nerwicowym. Chodzę do psychologa, już miesiąc, ale nie widzę wyraźnej poprawy, jedynie taką, że widać u mnie wiele kompleksów na tle seksualnym. Erekcja pojawia się u mnie niejednokrotnie w autobusie, przed snem, podczas siedzenia, ale coś ją hamuje podczas zbliżenia z dziewczyną. Ratunku, czy z tego da się wyjść?! Boję się, że przez ten problem nigdy nie będę miał dzieci i rodziny.

Dzień dobry,

Tak, da się z tego "wyjść". Jednak wymaga to czasu i cierpliwości - miesiąc leczenia to zdecydowanie za krótki czas na efekty, jakich Pan oczekuje. Najlepiej jak o swoich wątpliwościach/pytaniach, porozmawia Pan ze swoim psychologiem.