Problemy z deformacją klatki piersiowej

Klatka Piersiowa tak wyglada. Juz pisalem co i jak, napisze jeszcze raz. Co zrobic zeby nie bylo widac takich jakby zapadow po boku brzucha i wystajacej kosci "zebro" czy cos takiego. Mam podobny problem jak kolega tutaj : http://forum.abczdrowie.pl/forum-zdrowie/469419,wystajace-zebra-i-deformacja-klatki-piersiowej Jakies cwiczenia, pomysly? Nie boli, nie przeszkadza, chodzi o samopoczucie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie ma zbytnio dużej możliwości działania w tym momencie. Taka budowa wynika z naszej anatomii. Prawdopodobnie zwiększenie siły mięśni brzucha może nieco pomoc ale z pewnością nie zwalczyć problemu do końca.