Odstająca klatka piersiowa u 32-latki

Witam. Moim problemem jest odstajaca klatka piersiowa. Gdy leze moj brzuch jest plaski a cala klatka odstaje wyglada to jak dodatkowe piersi mam tak od dziecka czy mozna cos z tym zrobic? Czuje sie zle z tym i nie ladnie to ogromny kompleks i nie widzialam nigdy kogos z czyms podobnym. Gdy stoje tego nie widac, ale moja klatka jest szeroka zauwazylam porownujac u innych. Czy mizna wyciac ponizej z jedniej i drugiej strony po dwa zebra? Dziekuje za porade i pozdrawiam.Emilia.

Aleksander Ropielewski

Nie są mi znane podopbne przypadki aby z celów estetycznych usuwać żebra ponieważ byłby to zabieg bardzo okaleczający. Bez oceny opisywanej sytuacji trudno jest mi udzielić odpowiedz czy w ogóle występje jakaś patologia i konieczność interwencji chirurgicznej a także możliwe przyczyny opisywanego przez Panią defektu.