Problemy z zatokami u 55-latki

Witam serdecznie.Mam problemy z zatokami od wielu lat.jestem juz Po jednej operacji przegrody.. /skrzywienie pourazowe/ i przewlekle stand zapalny zatok.problemy z oddychaniem a Co za tym idzie problemy ze snembole glowy..Od poprzedniej operacje uplynelo ponad 10 lat.Przegroda jest ponownie krzywa i pianinie cierpie z tego powodu na zapalenie zatok.Lekarz zasugerowal ,iz powinnam ponownie z operowac nos ale tm razem powinna byc wykonana korekra nosa...CZY jest to mozliwe i Jaki to ma wplyw na operacje czy te dwie operacje mozna polaczy...?DZIEKUJE z gory za wypowiedz.

Lek. Bartosz Domagała

Każde zaburzenie w fizjologii oddychania może powodowac Pani dolegliwości. Należy skonsultować możliwości operacji w ośrodku który się tego podejmie w zależności od anatomii w obrębie nosa i zatok